До 50-річчя першої Зеленої партії на планеті

21.03.2022

23 березня уся  Зелена спільнота відзначатиме 50-річчя створення Об’єднаної тасманської групи. Ця дата знаменна не тільки для Тасманії та Австралії, але і стала днем ​​народження Зеленого руху як глобального політичного явища. Зелені в усьому світі добре пам’ятають, де їхнє коріння – усі ми з Тасманії!

З нагоди визначної події автралійські Зелені зібралися на святкові урочистості. Основною темою для учасників зібрання була війна в Україні. Слова підтримки українському народу у цей складний і визначальний час для нашої країни звучали в такій далекій і водночас близькій Австралії.

У свою чергу Партія Зелених України надіслала також вітальні слова для колег:

“Сьогодні ми дякуємо австралійським активістам за їхню громадянську мужність, політичну хоробрість та великий ідейний внесок у формування основних принципів Зелених, відображених в установчому статуті. Перша партія Зелених запропонувала світу справді Нову Етику, що об’єднала найважливіші людські цінності та принципи. Ця спадщина була прийнята та впроваджена мільйонами послідовників у всіх куточках планети.

Сьогодні в Україні ми особливо глибоко відчуваємо значущість наших спільних основ, а також крихкість нашого світу. Кожен жахливий день війни доводить, що життя – найбільша цінність. А свобода має життєво важливе значення. Що альтернативи демократії немає, бо авторитаризм робить десятки мільйонів людей заручниками свавілля могутніх маніяків. Наша зелена етика допомагає нам розпізнавати добро і зло, глобальна солідарність Зелених – від Канади до Тасманії, допомагає нам твердо протистояти злу.
Вітаємо вас зі славним ювілеєм і віримо в наше краще спільне майбутнє!”

Ми цінуємо, що у Зеленої солідарності нема кордонів.

Найтепліші слова підтримки від засновника і багаторічного лідера першої Зеленої партії на планеті Боба Брауна. Тримаймося, друзі! Переможемо!!!