Донеччині потрібна вода!

24.06.2019

Червень, 2019 рік, Донецька область, підконтрольна територія,  продовження  геноциду  проти свого народу на рівні місцевої влади  з 2014р. Саме  з червня  чотирнадцятого  розпочались  негаразди з водою, тоді це можна  було списати на війну.  А тепер все робиться  зрозумілим, коли за п’ять років  ситуацію не тільки не виправили, а значно погіршили, і за це  жодного відповідального,  тому що це просто змова нашого місцевого  «керівництва», крайніх не буде.  Монополія не зруйнована, труби не поміняно, фінансові взаємини не налагоджено, якість води погіршала, кількість поменшала.   У кожного мешканця питання: коли буде вода. Це – Україна ??? …  В різних районах міста водопостачання відключено до 4х тижнів.  Це 34 градуси тепла на вулиці, це хвороби, це засуха, смерть всьому живому.  

Вода базова потреба людини для життя, це перша необхідність кожного яку повинні забезпечити держава, кожна гілка влади в межах своєї компетенції. Такі зобов’язання Україна, як незалежна держава, взяла на себе перед ООН, і насамперед перед своїми громадянами. Ситуація яка зараз склалася в м. Костянтинівка, та може розповсюдитися на всю Донецьку область, показує неможливість діючої влади забезпечити елементарні потреби населення, підтримати мінімальний рівень життєдіяльності, виконати свій прямий обов’язок перед громадянами. Мільйон свиней  під Покровськом  мають воду і забезпечення,  хто ж тоді ми для  місцевих олігархів- можновладців  ???

Важливо не лише забезпечити населення водою зараз, вирішити нагальну проблему, але потрібно зробити висновки: чому це трапилося, хто винен, і найголовніше, що потрібно для того щоб ситуація перестала повторюватися кожного року. Розуміти що влада яка не може забезпечити своє місто водою, не має майбутнього. 

Голова Донецької обласної організації  Партії Зелених України Віктор Токай