Експерти обговорять у Каневі екологічну загрозу пластику для України

02.08.2017

Експерти обговорять у Каневі екологічну загрозу пластику для України

4 серпня 2017 р. об 12.00 в Канівському комплексі «Авто-ріка» ( вул. 206 дивізії,1, м. Канів) відбудеться круглий стіл на тему: «Пластикове забруднення довкілля: суть та гострота проблеми».

Захід проходитиме за ініціативи Канівської міської ради, Канівського природного заповідника та Партії Зелених України.

В обговоренні візьмуть участь представники влади, екологи, вчені, представники екологічних рухів та всеукраїнських громадських організацій.

Власний план вирішення цієї проблеми презентує керівництво Партії зелених України – Голова  Зелених  Віталій Кононов разом із заступником Олександром Зіскіним.

Проблема пластикового забруднення в Україні поступово набирає небезпечних обертів – екологи вже давно б’ють на сполох. Говорячи мовою цифр, ситуація виглядає катастрофічно: світовий обсяг накопичення пластикових відходів у 2017 р. складе 311 млн. тон,  у той час як в Україні – 618 тис. тон, що переважає усі допустимі норми.

Для подолання пластикової катастрофи, держава, у тому числі, на місцевому рівні, має сприяти створенню мереж прийому непридатного пластику,  заохочувати діяльність із його переробки та  підтримувати незалежні ініціативи. Вирішення цієї проблеми залежить від кожного з нас, оскільки відмова та мінімізація використання пластикових предметів одноразового вжитку є обов’язковою умовою для унеможливлення пластикового забруднення.