«LANDS ‘VEINS» Summer camp

27.06.2017

Якщо ти молодий і активний, і тобі не байдужі екологічні проблеми твоєї країни, ти хочеш милуватися заходом сонця над чистою рікою і готовий за це боротися – тоді ми, Зелена молодь України, чекаємо на тебе в літньому таборі!

Міжнародний літній табір в м. Кам’янець-Подільський (Україна)  збере соціально активну молодь з України, Молдови, Білорусі та Росії – країн, що охоплені програмою співпраці РУМБ. Протягом 4 днів з 19 по 23 липня молоді люди з країн цього регіону розглянуть екологічні проблеми річок на прикладі Дністра, а допоможуть їм в цьому міжнародні експерти та активісти природоохоронних організацій.

Всі витрати, що стосуються проживання та харчування повністю покриваються організаторами. Витрати на подорож будуть покриті в рамках РУМБ регіону  за умови поєднання найбільш економічного, а також екологічного шляху. Робоча мова – російська. У таборі учасників чекають незабутні семінари під відкритим небом, сплав по Дністру, квести, гарячі дискусії і багато інших захоплюючих видів неформального навчання.

У таборі Ви зможете отримати відповіді на Ваші питання і знайти ключі до вирішення гострих проблем, знайдете віру в свої сили та  визначите можливості подальшої співпраці в рамках РУМБ у Вашому регіоні, адже разом ми зможемо змінити хід історії!

Для того щоб зареєструватися заповніть анкету https://goo.gl/forms/bXhlCaEVkAbXvxdx2   до 03 липня 2017 р. Якщо у Вас виникли будь-які питання:  greenyouthukraine@gmail.com