Права людини: історія та сучасність

08.12.2006, 17:51  — За матеріалами прес-служби Миколаївської облдержадміністрації

„Головне джерело влади – народ. Увага, чуткість до вирішення проблем, відстоювання прав людини „альфа” і „омега” трудової діяльності в подальшому” – сказала заступник голови обласної ради Олена Омельченко на конференції миколаївського обласного управління юстиції.
На виконання Указу Президента України „Про національну програму правової освіти населення” (№ 992/2001 від 18.10.2001 року) обласним управлінням юстиції 6 грудня 2006 року на базі Миколаївського державного гуманітарного університету ім. Петра Могили проведено науково-практичну конференцію на тему „Права людини: історія та сучасність”.
Основні теми конференції: реалізація права на судовий захист прав і свобод людини, права жінок в Україні як об’єкт правового захисту, проблеми реалізації прав людини в Україні та інші.
Відкрив конференцію начальник Миколаївського обласного управління юстиції Сергій Шаталюк.
В роботі конференції взяв участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Карцев. В своїй промові він наголосив, що конференція є значним правоосвітнім заходом, присвяченим обговоренню історичних аспектів розвитку прав людини, проблем забезпечення реалізації на сучасному етапі розвитку нашої держави та внесення пропозицій щодо їх вирішення.
„До участі в конференції ми запросили представників місцевих органів самоврядування, керівників вищих навчальних закладів, керівників та викладачів загальноосвітніх навчальних закладів, представників громадських організацій, засоби масової інформації. Важливість названого заходу полягає в тому, що Генеральна асамблея ООН 10 грудня 1948 року прийнята Загальну Декларацію прав людини. Основні положення Декларації закликають всіх до визнання прав людини як найвищої цінності ” - сказав під час конференції заступник голови облдержадміністрації Сергій Карцев.
Учасники конференції впевнились в успішному здійсненні вищеназваного проекту, особливо після виступу професора МДГУ ім. Петра Могили Володимира Сущенко.
Зважаючи на значну кількість учасників, заступник голови обласної ради Олена Омельченко звернулась до молоді із закликом: „Головне джерело влади – народ. Увага, чуткість до вирішення проблем, відстоювання прав людини „альфа” і „омега” трудової діяльності в подальшому”.

 

Переглядів: 511

Увага! Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

 
22.07.2014, 11:18

Київрада залишить Біличанський ліс без лісників?

Київрада зібралась ліквідувати комунальне підприємство, що обслуговує Біличанський ліс. До порядку денного пленарного засідання Київради 24 липня 2014 року включений проект рішення, який передбачає ліквідацію трьох лісопаркових господарств столиці – КП «Святошинське лісопаркове господарство», КП «Да ...

Популярні | Нові