Партія Зелених України підтримала Марш за права тварин

30.09.2018

У неділю, 30 вересня Партія Зелених України разом із тисячами активістів приєдналася до Всеукраїнського маршу за права тварин. Відповідна акція відбулася за ініціативи правозахисної організації UAnimals .

Тисячі  активістів пройшли  центральними вулицями міст, привернувши увагу до прав тварин: на життя, на відсутність болю і страждань. 

За словами Голови політичної ради ПЗУ Віталія Кононова, такі акції – це спосіб гучно заявити, що за права тварин є кому боротися. І знущання з тварин  – не залишаться безкарними.

«Я прийшов на марш за права тварин, щоб солідаризуватись із сучасними молодими людьми, які бачать свою країну в іншій системі координат» –  зазначив Віталій  Кононов.

«Зроби крок гуманності» –  так, за словами організаторів,  звучить гасло цьогорічної акції. Адже  активісти закликають владу, правоохоронні органи та цілу країну зробити такі важливі та необхідні кроки для врятування та захисту братів наших менших.

Відповідно, основними вимогами Маршу стали:  заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях, заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг, відмова від використання живих тварин для експериментів, розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності, законна протидія діяльності хутряних ферм та розвитку хутряної промисловості та припинення програм масового вбивства та евтаназії безпритульних тварин у містах України.

«Цивілізовані країни забороняють цирки з тваринами, хутряне виробництво та збільшують покарання за жорстоке поводження. В Україні ж живодери сміються над поліцією й суддями та продовжують травити, різати й душити безпритульних тварин. Це абсурд для демократичної та європейської країни», –  зазначив Заступник Голови Політичної ради Партії Зелених України Олександр Зіскін.

Зелені України переконані, що такі акції  – хороший спосіб показати усім, що ми можемо боротися за життя тих, хто сам цього зробити не може.