Партія зелених України підтримала Марш Рівності у Києві           

17.06.2018

Кілька тисяч учасників Маршу рівності пройшли центром Києва в неділю. Активісти тримали плакати “Країна вільних: будь собою”, “У своєму місті я ніколи нікого не боятимусь”, різнокольорові прапори, прапори європейських держав.

         Загалом Марш Рівності, попри діяльність агресивно налаштованих угруповань, вчергове  підтвердив, що українці спроможні захищати свої права цивілізованими шляхами.

       Розділяючи європейські цінності, шануючи право кожної людини на самовираження, поділяючи євроінтеграційний курс нашої держави, члени Партії Зелених України взяли безпосередню участь у Марші Рівності. За словам Голови Політичної Ради Партії Зелених України Віталія Кононова, відповідальна політична сила не може стояти осторонь проблеми, яка зачіпає тисячі українців.

           «ПЗУ на  рівні  реальних справ шанує людську гідність та індивідуальність, право на самовираження . Ми не можемо ігнорувати ці базові права наших співгромадян» –  відзначив Віталій Кононов.

     В рамках події відбулася зустріч представників Партії Зелених України із депутатом Європарламенту, німецьким політиком Реббекою Гармс, яка є лідером «Зелених» у Європейському Парламенті, й також підтримала столичний марш рівності.

           “Я думаю, що це був “прайд”, який отримав повну підтримку державних інституцій. Київська поліція і Нацполіція охороняли порядок дуже професійно”, –  відзначила Реббека Гармс.