Партія зелених України підтримала Марші Рівності у Києві

18.06.2017

Під слоганом «Celebrate Diversity» (шануємо різноманіття) українська столиця гідно у травні провела міжнародний пісенний конкурс «Євробачення», який гостинно відкрив свої двері тисячам іноземних туристів.  В основу ідеї конкурсу у Києві було покладено прагнення України розділяти цінності об’єднаної Європи та  вшанувати те, що поєднує мільйони людей,  відрізняє і робить унікальним кожного з нас. Можна з упевненістю стверджувати, що Україна не стільки успішно організувала пісенний конкурс, скільки зробила дещо важливіше-склала «на відмінно» іспит на толерантність, вірність європейському курсу, освіченість та повагу до індивідуальності.

    КиївПрайдМарш, який відбувся сьогодні в українській столиці, попри всі існуючі проблеми та пекельні настрої деяких агресивно налаштованих угруповань, вчергове  підтвердив, що українська нація є мудрою,  зрілою та цілком заслужено прагне посісти своє законне місце у великій родині об’єднаної Європи.   Ми продемонстрували, що можемо не лише на рівні декларацій, а й реальних справ шанувати людську гідність та індивідуальність, право на самовираження та розбудовувати країну, в основу якої покладена головна цінність– Людина.

      Україна переживає дуже складну добу. Ми йдемо шляхом, який не осяяний променями сонця. Тому зараз не час розпалювати ворожнечу всередині суспільства. Потрібно навчитися не ігнорувати цілком справедливі права наших співгромадян, які перманентно живуть у відчутті страху за власні життя та безпеку. 

       Розділяючи європейські цінності, шануючи право кожної людини на самовираження, поділяючи євроінтеграційний курс нашої держави, члени Партії Зелених України Тетяна Бодун, Сергій Луговик,  Марія Патруль та Артур Варданян взяли безпосередню участь у Марші Рівності, який відбувся у Києві. За словам Голови Політичної Ради Партії Зелених України Віталія Кононова, відповідальна політична сила не може стояти осторонь проблеми, яка зачіпає мільйони українців.

 «Я вважаю, що сьогоднішній Марш є свідченням того, що Україна поступово прощається із радянським минулим та вчиться бути сучасною країною, де гуманність та повага до кожної особистості посідають належне місце», – заявив він.

     В рамках події відбулася зустріч представників Партії Зелених України із депутатом Європарламенту, німецьким політиком Реббекою Гармс, яка була лідером фракції «Зелених» у європейському парламенті й також підтримала столичний марш рівності.