Партія Зелених України підтримала Всеукраїнській марш за права тварин

16.10.2017

15 жовтня Партія Зелених України разом із тисячами активістів в усіх куточках країни приєдналася до Всеукраїнського маршу за права тварин.

Така акція проводиться в Україні не вперше й має на меті донести до суспільства та влади, що тварини – живі істоти і потребують гуманного ставлення.

За словами Голови політичної ради ПЗУ Віталія Кононова, ставлення до тварин – це маркер сучасного суспільства. Недарма в цивілізованих країнах тварини мають системно захищені права й, навпаки, у нерозвинених державах перебувають під тотальною залежністю від будь-якої дії людини. Тому Партія Зелених України закликає українців із повагою ставитися до кожної живої істоти.

Столиця стала центром акції. Декілька тисяч активістів стартували в парку ім. Т. Г. Шевченка й пройшли центральними вулицями міста, закликаючи покласти край знущанням над тваринами в цирках і сфері розваг. Також мітингувальники висунули вимогу владі впровадити дієві механізми боротьби з живодерами та садистами. Активісти вірять, що саме такі акції допоможуть звернути  увагу українців на гуманне ставлення до тварин.

Слід зауважити, що великою проблемою боротьби за  права тварин досі залишається корупція. Цю проблему також неодноразово підіймала ПЗУ.

 «Більшість гарних ініціатив  програють у війні з корупційним чиновником. Зокрема, ми давно наполягаємо на закритті дельфінаріїв та зоопарків. Це справжня в’язниця для тварин, які змушені жити у своєму природньому ареалі. Але власники цих закладів мають потужне лобі у владних структурах й питання продовжує бути невирішеним», –зазначив Заступник Голови політичної ради Партії Зелених України Олександр Зіскін.

Зелені переконані, що така акція не остання в Україні й надалі будуть робити усе можливе, аби тварини мали в Україні право на вільне життя.