Партія Зелених України презентувала свій список на парламентські вибори

10.06.2019

10 червня 2019 року в готелі «Україна» відбувся другий етап  ХХХІІ з’їзду Партії Зелених України. У роботі з’їзду взяли участь лідери Партії, депутати місцевих рад від ПЗУ, делегати від областей, активісти виборчого процесу.

Делегати з’їзду затвердили список кандидатів від ПЗУ у загальнодержавному багатомандатному виборчому округу. Очолила список секретар Партії Зелених України з міжнародних питань, координатор Global Greens Women’s Network Тетяна Бодун. Це поки що єдиний випадок  в виборчий кампанії позачергових виборів, коли список очолила жінка. Та для Зелених –  це цілком логічний крок, адже ПЗУ дотримується гендерного принципу у всіх своїх діях. До першої десятки також ввійшли Голова політичної Ради ПЗУ Віталій Кононов за заступник Голови Олександр Зіскін.

«В нашому списку немає «селебріті», старих політиків та олігархату. Ми довго й поступово готували список й представили виборцям виключно молодих та професійних людей. Впевнений, що ці люди зможуть не на словах, а ділом зробити нашу країну кращою» –  відзначив Голова Політичної Ради ПЗУ Віталій Кононов.

Крім того, Партія Зелених України затвердила свою виборчу програму. Ключовими пунктами програми стали соціально-економічні пропозиції Зелених та пропозиції щодо збереження й покращення екологічного стану України.

«Наша програма виважена й експертна. Ми не обіцяємо українцям «золоті гори», та ми знаємо, як зробити життя українців краще. Зелені виступають за поетапне введення безумовного базового доходу. Громадяни України  заслуговують на справедливе розпорядження природними ресурсами нашої країни. Досвід європейських держав свідчить, що це цілком реальна перспектива» –  прокоментував програму Заступник Голови Політичної Ради ПЗУ Олександр Зіскін.