Партія Зелених України відзначила Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою

17.06.2018

Сьогодні 17 червня у Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою учасники засідання Політради Партії зелених України зібралися на березі Дніпра у Києві, щоб продемонструвати українцям проблему бережного ставлення до води, як джерела життя на планеті.

Від засух у світі гинуть мільйони людей. Тому наявність водних ресурсів у країні та виважена екологічна політика Урядує безперечною гарантією убезпечення населення від природних катаклізмів.

Приблизно 70% прісної води, яка використовується людиною, припадає на сільське господарство, ще 22% «забирає» промисловість, а домогосподарствам залишається лише 8%. За прогнозами, більше половини населення планети до 2025 року страждатиме від нестачі води. Дефіцит питної води в 2050 році може скласти 2 мільярди кубічних метрів на рік.

Дефіцит прісної води загрожує національній безпеці країни.

Збереження і захист водних об’єктів та їх раціональне використання – одна з найважливіших проблем, яка потребує невідкладного вирішення. Необхідно забезпечити впровадження нових технологічних процесів, перехід на замкнуті цикли водопостачання, за яких очищені стічні води не скидаються, а повторно використовуються в процесах виробництва.