Партія Зелених України запрошує на акцію «Стоп сексизму!»

05.03.2018

6-го березня об 11:30 на площі Незалежності у Вінниці відбудеться акція солідарності «Стоп сексизму! Руйнуймо патріархат!» на підтримку європейської кампанії за права та свободи жінок у сучасному суспільстві напередодні Міжнародного жіночого дня.

Акція розпочнеться із флешмобу, який має на меті привернути увагу громадськості до важливої проблеми сьогодення – дискримінації людей за ознакою статті. Продовженням акції стане панельна дискусія щодо проблем гендеру в Україні, що відбудеться о 12:00 в готелі «Поділля» (вул. Пушкіна, 4).

Зелені України переконані, що у третьому тисячолітті, попри декларування принципів рівності,  суспільний статус жінки не відповідає тим високим стандартам, які проголошуються з не менш високих трибун. Фактична дискримінація і сексизм залишаються невід’ємними рисами українських реалій.

Партія Зелених України, як член Європейської Партії Зелених, діючи на засадах гендерної рівності і соціальної справедливості, виходить на заходи солідарності і закликає усіх небайдужих приєднатися до Всеукраїнської  акції з гаслами: «Стоп сексизму! Руйнуймо патріархат!».

Деталі за телефоном: Тетяня Бодун, 067 556 07 54.