Підсумки засідання Ради Європейських зелених

29.05.2018

18 -20 травня 2018 року  у бельгійському місті Антверпен відбулося 28 засідання Ради Європейських зелених.

Зелену родину з усієї Європи гостинно запросили Бельгійські Фламандські Зелені Groen. Партія Groen наразі представлена в міській раді Антверпена  та має кандидатуру на посаду мера.

Побудова “Соціальної Європи” була головним питанням порядку денного. Усім нам потрібна Європа, яка може запропонувати якісний та сучасний доступ до послуг та рівних можливостей для своїх громадян.

Не менш важливими темами були майбутнє Європи через призму  виборів 2019 до Європарламенту, боротьба з пластиковим забрудненням, важливість  безумовного базового доходу в контексті очікуваних трансформацій ринку праці, поточні питання взаємодії Європейських Зелених з Global Greens, гендерні питання та ін.

Цікаві дискусії, тривалі обговорення, пошук консенсусу, обмін досвідом і, як наслідок, прийняття 14 важливих резолюцій.

Серед яких : Зелена кампанія: Європейські вибори 2019 року, Загальна стратегія з мінімізації використання пластику, Про поточну політичну ситуацію в Ізраїлі та Палестині,  Нема бджіл –нема їжі, Солідарність із жертвами гендерного насильства: негайна ратифікації та виконання Стамбульської конвенції у всіх країнах Європи та ін.

Зелені Європи готові трансформувати Європу, започаткований амбіційний проект «Давайте рухати Європу!» отримав продовження в напрацьованих документах.