ПЗУ вітає Зелених Німеччини!

25.09.2017

24 вересня в Німеччині пройшли вибори в Бундестаг – головний законодавчий орган країни. Голосування визначить, хто буде правити найвпливовішою країною Європи.

За попередніми даними,  консервативний блок у складі Християнсько-соціального союзу (ХСС) і Християнсько-демократичного союзу (ХДС) на чолі з Ангелою Меркель, переміг на парламентських виборах в Німеччині – за  ХДС / ХСС проголосували 33% виборців. Соціал-демократичну партію Німеччини (СДПН) підтримали 20,5% виборців. На третьому місці – правопопулістська “Альтернатива для Німеччини” (АДН), яка з 12,6% голосів вперше потрапляє в бундестаг. Далі йдуть: ліберальна Вільна демократична партія Німеччини (ВДП) – 10,7% та Ліва партія – 9,2%

Для  України одним з ключових результатів є показник стратегічних партнерів – “Союз-90” / “зелені”  набрав 8,9%. Зелені Німеччини в умовах розквіту популізму та величезних зовнішніх викликів не тільки зберегли свій результат, а й покращили його ( на минулих виборах Зелені набрали 8,4%). Стабільна робота з електоратом на місцях дозволила “Союз-90” / “зелені”   провести якісну кампанію  й отримати гідні цифри. Це вкрай  важливо для України, адже “Союз-90” / “зелені”    виступає за збільшення санкцій проти Російської Федерації у відповідь на агресію останньої на Сході України та в Криму. “Союз-90” / “зелені”    є послідовним лобістом українських інтересів в німецькому Парламенті й не тільки словом, а ділом реагує на виклики сучасного світу.

Партія Зелених України щиро вітає німецьких колег з гідними Виборами! Ваш результат –  велике досягнення для всього Зеленого руху планети.

Заступник Голови політичної ради Партії Зелених України Олександр Зіскін