ПЗУ вітає зі святом!

09.05.2018

9  травня – особливий день для кожного українця. Сьогодні ми разом з усім світом  відзначаємо День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У цій страшній війні загинуло від 5 до 7 млн наших співвітчизників, тобто кожен п’ятий українець. Вони віддали своє життя за найцінніше – нашу свободу. Оборона Києва, Одеси, Севастополя; Корсунь-Шевченківська операція, бої на Міус-фронті, звільнення Харкова – українці вистояли й подарували планеті довгоочікуваний мир.

Крім того, саме 9 травня 1950 року було проголошено так звану «Декларацію Шумана», що поклала початок процесам євроінтеграції, а сьогодні відзначається й як День Європи. Це був рішучий крок назустріч прагненням уникнути нових конфліктів і створити систему наднаціональних європейських цінностей. Й саме сьогодні в умовах постійних глобальних викликів прагнення українців до євроінтеграції є фундаментом майбутнього миру у нашій країні.

Партія Зелених України щиро вітає всіх з цією значною для України датою. Нехай на нашій Батьківщини запанує очікуваний мир, спокій та добро!

Заступник Голови Політичної Ради Партії Зелених України Олександр Зіскін