ПЗУ  взяла участь в конференції «Зелений виклик»

28.01.2018

Вчора в Києві відбулася конференція «Зелений виклик», організована Зеленим Фондом. В заході  взяли участь Голова ПЗУ Віталій Кононов та заступник Голови Олександр Зіскін.

Захід відвідали представники зеленого руху з різних куточків України. Він розпочався з дискусії щодо місії депутатів в місцевих Радах. Упродовж  дня учасники розглянули питання: підвищення стабільності та екологічної безпеки енергетичного сектору  України в умовах децентралізації, а також перспективи вітроенергетики та роль у цьому місцевої влади.

За словами Голови ПЗУ Віталія Кононова,  в майбутньому кількість депутатів місцевих Рад від ПЗУ буде невпинно зростати, що стане поштовхом у  вирішення нагальних питань в рамках зеленої ідеології.

«Майбутні місцеві вибори, без перебільшення, можуть змінити політичний ландшафт в Україні. Саме тому, я закликаю присутніх тут представників зеленого руху активізувати роботу на місцях й підійти до виборів у повній готовності» –  відзначив Заступник Голови політичної Ради ПЗУ Олександр Зіскін.

Майбутні місцеві вибори  стануть лакмусовим папірцем роботи ПЗУ  за останній рік, й зможуть довести готовність українців до Зеленого виклику.