Как стать Зеленым?
Думаешь о будущем, больше, чем о настоящем? Меняешь планету и страну уже сейчас? Ищешь, как использовать свой потенциал? Тогда тебе к нам! Партия Зеленых Украины предоставит тебе массу возможностей и шансов! Заполняй анкету и мы обязательно с тобой свяжемся.

Новости

Мнение лидера
 • “Союз-90” / “зелені”    виступає за збільшення санкцій проти Російської Федерації у відповідь на агресію останньої на Сході України та в Криму. “Союз-90” / “зелені”    є послідовним лобістом українських інтересів в німецькому Парламенті й не тільки словом, а ділом реагує на виклики сучасного світу.

  Олександр Зіскін
 • Уявіть собі Давос, але лише для партій із зеленою ідеологією. Це — Global Greens Congress. 

  Віталій Кононов
 • Цією резолюцією визнається факт агресії з боку Росії. Так само ми звертаємося до керівництва ЄС враховувати це і в своїй політиці та заявах щодо України і конфлікту на Донбасі.

  Сергій Курикін
 • Ми — українські Зелені подали резолюцію про Донбас на Європейських Конгрес, який пройде наприкінці березня в Ліверпулі. 

  Сергій Курикін

Партия зеленых в масс-медиа

Віталій Кононов оновлює свою основну світлину. ... See MoreSee Less

6 місяці назад

Україна має визначитись із пріоритетами щодо розвитку енергетики у майбутньому.

З одного боку Голова уряду Володимир Гройсман веде переписку з Ілоном Маском у соціальних мережах, запрошує його експериментувати в Україні.

З іншого боку уряд схвалив техніко-економічне обґрунтування будівництва Каховської ГЕС-2 вартістю 13,47 млрд гривень в рамках положень Нової Енергетичної стратегії України до 2035 року.

ГЕС – це технологія минулого сторіччя, часів Сталіна, Хрущова та Брежнєва та п’ятирічок. Вона наносить непоправну шкоду водним ресурсам нашої країни.

В той час як ЄБРР виділяє мільйони доларів на українські кліматичні стартапи, держава збирається впроваджувати застарілі технології.

Учасники круглого столу "Українська енергетика: між Сталіним та Ілоном Маском", який організовує Зелений Фонд, всебічно розглянуть перспективи розвитку сучасної та безпечної енергетики в Україні, її місце на глобальній енергетичній арені, можливі шляхи модернізації енергосистем та вплив окремих рішень Уряду на екологію України та сусідніх країн.

Результатом круглого столу стане відкритий лист до Уряду із закликом переглянути положення Нової Енергетичної стратегії України до 2035 року, залучити до обговорення громадські організації та міжнародних експертів. Другий відкритий лист буде адресуватись президенту України та голові РНБО щодо гібридних загроз у стосунках з Республікою Молдова від побудови нових ГЕС.

Серед учасників круголого столу: представники Зеленого Фонду, WWF, народні депутати, технократи та експерти-екологи.
... See MoreSee Less

6 місяці назад

Українська енергетика: між Сталіним та Ілоном Маском

Март 23, 2017, 1:00пп - Март 23, 2017, 4:00пп

Україна має визначитись із пріоритетами щодо розвитку енергетики у майбутньому. З одного боку Голова уряду ...

У Верховній Раді України створено міжфракційне об’єднання «Зелена енергія змін». Що можу сказати з цього приводу? Уважилі старіка :)

Дуже класно, що наш Зелений рух, який ми з друзями та колегами створили ще наприкінці вісімдесятих, стає настільки значущим, що розвивається самостійно і без нашої прямої участі.

Водночас, велика ідея, яку несе в собі «Зелена енергія змін» потребує нашої підтримки. Я маю на увазі «Партію Зелених України».

Наприкінці березня в Ліверпулі відбудеться конгрес Global Greens (www.globalgreens.org/). Це такий «Зелений Давос» у контекссті Зеленого руху взагалі. На конгрес прибувають найбільш впливові Зелені зі всього світу.

В тому числі — ми — співзасновники Європейскої партії зелених та діючі члени — Партія Зелених України. Ми вже приготували резолюцію, яку виголосимо з високої трибуни конгресу в співавторстві з колегами зі Швеції та Мексики.

Запрошую всіх членів «Зеленої енергії змін» поїхати на конгрес в складі нашої делегації. Побачите, як створюються глобальні проекти, ми познайомимо вас з найбільш впливовими Зеленими, ви отримаєте важливі комунікації та зможете більш широко ознайомитись з Зеленим рухом, а також поспілкуватись з провідними політичними гравцями Німеччини, Австрії, Нідерландів, Великобританії, США, Франції.

Це може буде єдиним шансом прийняти участь у глобальній політичній грі. Адже конгрес відбувається раз на п’ять років.

Пишіть мені в особисті повідомлення, якщо бажаєте приєднатись.

Борислав Береза (Borislav Bereza), Ольга Бєлькова, Вікторія Войціцька, Ірина Геращенко, Hanna Hopko, Yuriy Derevyanko / Юрій Дерев'янко, Остап Єднак, Максим Єфімов, Вадим Івченко, Наталія Кацер-Бучковська, Олександр Лівік, Igor Lutsenko, Yaroslav Markevich, Іван Мірошниченко, Павло Пинзеник, Лев Підлесецький, Victoria Ptashnyk, Віктор Романюк, Олексій Рябчин (Alex Ryabchyn), Сергій Тарута, Юрій Чижмарь та Альона Шкрум.

Запрошую вас.
... See MoreSee Less

6 місяці назад

Віталій Кононов оновлює свою основну світлину. ... See MoreSee Less

6 місяці назад

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Unsupported get request. Object with ID '279458972468105' does not exist, cannot be loaded due to missing permissions, or does not support this operation. Please read the Graph API documentation at https://developers.facebook.com/docs/graph-api
Type: GraphMethodException
Code: 100
Subcode: 33
Please refer to our Error Message Reference.
Наши партнеры