Как стать Зеленым?
Думаешь о будущем, больше, чем о настоящем? Меняешь планету и страну уже сейчас? Ищешь, как использовать свой потенциал? Тогда тебе к нам! Партия Зеленых Украины предоставит тебе массу возможностей и шансов! Заполняй анкету и мы обязательно с тобой свяжемся.

Новости

Мнение лидера
  • Уявіть собі Давос, але лише для партій із зеленою ідеологією. Це — Global Greens Congress. 

    Віталій Кононов
  • Цією резолюцією визнається факт агресії з боку Росії. Так само ми звертаємося до керівництва ЄС враховувати це і в своїй політиці та заявах щодо України і конфлікту на Донбасі.

    Сергій Курикін
  • Ми — українські Зелені подали резолюцію про Донбас на Європейських Конгрес, який пройде наприкінці березня в Ліверпулі. 

    Сергій Курикін

Партия зеленых в масс-медиа

Віталій Кононов оновлює свою основну світлину. ... See MoreSee Less

4 місяці назад

Україна має визначитись із пріоритетами щодо розвитку енергетики у майбутньому.

З одного боку Голова уряду Володимир Гройсман веде переписку з Ілоном Маском у соціальних мережах, запрошує його експериментувати в Україні.

З іншого боку уряд схвалив техніко-економічне обґрунтування будівництва Каховської ГЕС-2 вартістю 13,47 млрд гривень в рамках положень Нової Енергетичної стратегії України до 2035 року.

ГЕС – це технологія минулого сторіччя, часів Сталіна, Хрущова та Брежнєва та п’ятирічок. Вона наносить непоправну шкоду водним ресурсам нашої країни.

В той час як ЄБРР виділяє мільйони доларів на українські кліматичні стартапи, держава збирається впроваджувати застарілі технології.

Учасники круглого столу "Українська енергетика: між Сталіним та Ілоном Маском", який організовує Зелений Фонд, всебічно розглянуть перспективи розвитку сучасної та безпечної енергетики в Україні, її місце на глобальній енергетичній арені, можливі шляхи модернізації енергосистем та вплив окремих рішень Уряду на екологію України та сусідніх країн.

Результатом круглого столу стане відкритий лист до Уряду із закликом переглянути положення Нової Енергетичної стратегії України до 2035 року, залучити до обговорення громадські організації та міжнародних експертів. Другий відкритий лист буде адресуватись президенту України та голові РНБО щодо гібридних загроз у стосунках з Республікою Молдова від побудови нових ГЕС.

Серед учасників круголого столу: представники Зеленого Фонду, WWF, народні депутати, технократи та експерти-екологи.
... See MoreSee Less

4 місяці назад

Українська енергетика: між Сталіним та Ілоном Маском

Март 23, 2017, 1:00пп - Март 23, 2017, 4:00пп

Україна має визначитись із пріоритетами щодо розвитку енергетики у майбутньому. З одного боку Голова уряду ...

У Верховній Раді України створено міжфракційне об’єднання «Зелена енергія змін». Що можу сказати з цього приводу? Уважилі старіка :)

Дуже класно, що наш Зелений рух, який ми з друзями та колегами створили ще наприкінці вісімдесятих, стає настільки значущим, що розвивається самостійно і без нашої прямої участі.

Водночас, велика ідея, яку несе в собі «Зелена енергія змін» потребує нашої підтримки. Я маю на увазі «Партію Зелених України».

Наприкінці березня в Ліверпулі відбудеться конгрес Global Greens (www.globalgreens.org/). Це такий «Зелений Давос» у контекссті Зеленого руху взагалі. На конгрес прибувають найбільш впливові Зелені зі всього світу.

В тому числі — ми — співзасновники Європейскої партії зелених та діючі члени — Партія Зелених України. Ми вже приготували резолюцію, яку виголосимо з високої трибуни конгресу в співавторстві з колегами зі Швеції та Мексики.

Запрошую всіх членів «Зеленої енергії змін» поїхати на конгрес в складі нашої делегації. Побачите, як створюються глобальні проекти, ми познайомимо вас з найбільш впливовими Зеленими, ви отримаєте важливі комунікації та зможете більш широко ознайомитись з Зеленим рухом, а також поспілкуватись з провідними політичними гравцями Німеччини, Австрії, Нідерландів, Великобританії, США, Франції.

Це може буде єдиним шансом прийняти участь у глобальній політичній грі. Адже конгрес відбувається раз на п’ять років.

Пишіть мені в особисті повідомлення, якщо бажаєте приєднатись.

Борислав Береза (Borislav Bereza), Ольга Бєлькова, Вікторія Войціцька, Ірина Геращенко, Hanna Hopko, Yuriy Derevyanko / Юрій Дерев'янко, Остап Єднак, Максим Єфімов, Вадим Івченко, Наталія Кацер-Бучковська, Олександр Лівік, Igor Lutsenko, Yaroslav Markevich, Іван Мірошниченко, Павло Пинзеник, Лев Підлесецький, Victoria Ptashnyk, Віктор Романюк, Олексій Рябчин (Alex Ryabchyn), Сергій Тарута, Юрій Чижмарь та Альона Шкрум.

Запрошую вас.
... See MoreSee Less

4 місяці назад

Віталій Кононов оновлює свою основну світлину. ... See MoreSee Less

4 місяці назад

Життя дається людині для вдосконалення душі. Але чомусь із віком людина втрачає більше своїх кращих якостей, ніж набуває. Щирість, безкорисливість, здатність до співчуття та інші подібні риси, що властиві у дитинстві практично усім, з роками здебільшого поступаються місцем геть протилежному... А того, хто якимось чудом зберігає у собі найкраще, уважають за інфантильного лоха. Парадокс?... ... See MoreSee Less

2 дня назад

23 липня 1986 року Міжнародна китобійна Комісія (International Whailing Commission) нарешті ухвалила рішення про заборону забою китів. Відтоді цей день щорічно відзначається як Всесвітній День китів та дельфінів (World Day of Whales and Dolphins) - дельфінів додали як найближчих родичів, котрі також потребують особливого захисту.
Сотні зоозахисних і природоохоронних організацій по всьому світу активно здійснюють спеціальні заходи спрямовані на убезпечення китоподібних. Але є ряд країн - Японія, Ісландія, Данія та Норвегія, котрі, попри всі заборони, продовжують полювати на них із завзяттям вартим кращого застосування. Відтак ця дата є не святковою, а скоріше Днем Нагадування про Відповідальність Людини перед іншими розумними істотами, котрим доводиться ділити планету із Homo, який не завжди поводиться як Sapiens.
Свідомих і відповідальних людей все ж більше і в усьому світі, і в Україні зокрема. Однак петиція щодо заборони дельфінаріїв у Києві, розміщена на сайті КМДА набрала, поки що, лише 2603 підписи із необхідних 10 000... Але час ще є, і якщо Ви не встигли підписати - зробіть це зараз! Зробіть цей День!

Посилання на петицію нижче:

petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6273&icf=1&sms=1
... See MoreSee Less

3 дня назад

Загадка для дорослих:

Яка структура державної влади здатна в процесі прийняття рішення проігнорувати вимоги 4-х ратифікованих Україною конвенцій, порушити як мінімум 3 нормативно-правові акти України та власний Регламент? (Не кажучи вже про вимоги здорового глузду!)

Правильна відповідь: Кабінет Міністрів України, схвалюючи 13 липня 2016 року Програму розвитку гідроенергетики України до 2026 року.
(Якщо коротко - приймаючи рішення про знищення р.Дністер)
... See MoreSee Less

6 дня назад

Корейці та мешканці деяких інших країн Південно-Східної Азії, котрі вживають собаче м'ясо, не унікальні у своїх гурманоїдальних уподобаннях - песики вельми смакують також швейцарцям! Більше того, як просунута нація, вони пішли далі і їдять, також, котів!... Не всі, але принаймні 3% мешканців альпійських міжгір'їв із мінімальною зарплатою у 3500 Євро, готові ласувати сосисками із ротвейлера чи кицею під білим вином у часниковому соусі (останнє здебільшого на Різдво(!))

Схоже на маячню? Так, але правда - поспитайте у Гугла. Традиція давня, хоч і маловідома - швейцарці вміють берегти не лише банківську таємницю!)

Але решта 97% відсотків громадян Швейцарської Конфедерації, котрим фондю смакує більше, ніж брати наші менші, напевне дізналися про це значно раніше за мене. Проте жодного натяку на референдум щодо заборони "екзотичного" звичаю, в країні, де на референдум виноситься усе...Мабуть, питання належить до національного культурного надбання чи вважається не вартим громадської уваги... Що ж, як казав герой одного анекдоту: "Хай батько їдять, як їдять!"

Однак, є пара питань до шанованих швейцарських Зелених, а в контексті складностей нашого долучення до цінностей і стандартів, хочеться висловитись подібно хлопчикові з іншого анекдоту, котрий зауважив: "І єті люди запрещают мнє ковиряться в носу?!")
... See MoreSee Less

2 тижня назад

Ток-шоу на телеканалі ZiK щодо вільного продажу зброї спонукало до розмірковувань. Не щодо особистого вибору - як на мене, якщо ти Зелений - значить ти проти насильства, отже апріорі проти поширення зброї, що є прямим інструментом здійснення насильства.

Міркування стосуються скоріше викривленої логіки аргументації і намагань маніпулювання громадською думкою в лобістській кампанії.
Чому лобістській? Бо багатослівний представник Асоціації власників зброї в середині програми сказав про головне - про закритість ринку зброї та обмеженість можливостей на ринку охоронних послуг.

Від легалізації продажу зброї прибутки були б не меншими, ніж від легалізації торгівлі легкими наркотиками. Але цей business as usial маскувався розмовами про конституційні права - мовляв, ніхто не може позбавити людину життя, тож вона має право на зброю для захисту. Однак, не обговорювалось те, що власник зброї в стані афекту чи з переляку сам може легко позбавити когось життя. Адже вірно оцінити ступінь загрози та міру необхідної самооборони не завжди спроможна і людина зі спецпідготовкою...

Турботливо наголошувалось на необхідності захисту жінок від гвалтівників та грабіжників, але при цьому не згадувалось про простіші засоби, такі як газові балончики, електрошокери чи, бодай, травматичну зброю.

Обов'язковість реєстрації зброї є аксіомою, але не панацеєю. Кількість злочинів скоєних із використанням вкраденої зброї в усьому світі зростає такими темпами, що виробникам настійно рекомендують передбачати функцію біометричного розпізнавання власника...

Наостанок, солідаризуюся зi "зброярами" в одному - в несприйнятті "нагородної" зброї, якою в Україні може стати навіть кулемет "Максим", і критерії нагородження якою цивільних осіб геть незрозумілі. Але це вже дещо інша тема)
... See MoreSee Less

2 тижня назад

Наши партнеры