Декриміналізація та легалізація маріхуані

07.03.2017

Ізраїль декриміналізував марихуану. Це означає, що спійманий на вживанні марихуани в громадському місці мешканець Ізраїлю може бути підданий штрафу, а не кримінальному переслідуванню. Раніше фактична легалізація вживання маріхуани відбулась в певних штатах США: Колорадо, Каліфорнія, Мен, Масачусетс, Невада. А в Амстердамі, як ви знаєте, легально існують кофє-шопи, в яких ви показуєте свій паспорт, та можете придбати маріхуану.

Це знак i для нас.

Легалізація та декриміналізація — сьогоднішній тренд, який буде зростати. Людство починає розуміти: від помірного вживання маріхуані нічого страшного. Заборона тільки збільшує кількість споживачів. А якщо залишати її в тіні, то це означає абсолютно свідомо підтримувати криміналітет, який зараз «кришує» обіг марихуані в більшості країнах.

Зразу відповім скептикам, які бачать в цьому зростання злочинності та негативні наслідки для молоді . Яка статистика скоєння злочинів людьми, що вживають маріхуану? Переїдання тортиків та тістечок, нагадаю, це не злочин і не забороняється. Хоча цукор збуджує тіж самі частини мозку, що й алкоголь та наркотичні речовини

Декриміналізація та легалізація маріхуані — це також можливіть отримувати для України валюту. Якщо турист буде приїзджати до Києва чи іншого міста України для того, щоби без проблем та перешкод скурити свій «джойнт», то він має десь жити (готелі та хостели отримають прибуток), щось їсти (ресторани та маркети отримають свої гроші), буде пити коктейлі (бари отримають своє) та пересуватись містом (таксисти не залишаться без грошей). В сумі українська економіка поповниться грошима.

Згідно з даними The ArcView Group, обсяг ринку легальної марихуани в CША в 2016 році становив близько 2,7 мільярдів доларів. А в 2019 році він може скласти 11 мільярдів доларів.

Для України — це колосальні та супер важливі гроші.

Тому легалізація — це драйвер економіки.