Німеччина солідарна з Україною

22.06.2017

20 червня 2017 року у стінах Бундестагу відбулися дебати на тему історичної відповідальності Німеччини перед Україною.

Завдяки нашим колегам з фракції “Союз 90/Зелені” та особисто депутату Бундестагу Марілуїзе Бек, під час обговорення були підняті питання відповідальності Німеччини перед Україною за злочини, які вчинили нацисти на території нашої держави. Окрім цього, учасники обговорювали питання викликів, які стоять перед Україною.

“Нашою відповідальністю сьогодні має бути активна підтримка незалежної України і її суспільства в прагненнях встановити демократію,  побудувати правову державу та забезпечити економічний розвиток. Ми на боці України і наша демократія в Німеччині залежить від того, наскільки ми усвідомлюємо нашу історичну спадщину. Сьогодні головне завдання не піддатись імперським замахам, які йдуть з Кремля. Адже Європа не закінчується на кордонах Європейського Союзу. Україна – це частка Європи, це європейська країна з високою культурою і багатою історією. Наша відповідальність і у тому, що коли ми посилаємось на європейські цінності, права та свободи, демократію – повинні звернути свій погляд туди, де зараз борються за ці цінності”, — заявила Марілуїзе Бек з трибуни Бундестагу.

Партія зелених України висловлює подяку колегам з партії “Союз 90/Зелені”, які у непростий для України час, солідарні з українським народом та активно підтримують нашу країну на її  шляху до встановлення миру.

 Дискусія, яка відбулася у стінах найвищого законодавчого органу Німеччини, є свідченням того, що “зелені” переймаються не лише екологічними проблемами, але й не залишають поза увагою ті виклики та загрози, які стоять перед усією Європою та світом.

Заступник Голови Політичної Ради ПЗУ Олександр Зіскін, коментуючи рішення німецьких колег, наголосив: “Мені дуже приємно, що “зелені” Німеччини продовжують активно підтримувати Україну та піднімати непрості, але дуже актуальні питання сьогодення.  Це справжні друзі України, які роблять дуже важливу справу.

 Спільною метою “зелених” у світі є вирішення не лише екологічних, а також соціальних та політичних питань.

Партія Зелених України є одним з засновників Європейської Партії Зелених. Приймає участь у  Європейських та Світових конгресах, де питанням України додають великої уваги.

Ідеологія “Зелених” не має політичних кордонів!

Ми, Партія Зелених України, від імені усього Українського народу, дуже вдячні німецьким колегам за їх послідовність та підтримку”.