ПЗУ підготувала дві резолюції на засідання Ради Європейських Зелених

13.11.2018

З 23 по 25 листопада в Берліні відбудеться 29 засідання Ради Європейських Зелених.

Засідання відбудеться в форматі глобального саміту за участю ключових представників Зеленого руху Європи. Monica Frassoni та Reinhard Bütikofer, співголови Європейської Партії Зелених (Бельгія); Ramona Pop, заступник мера Берліна (Німеччина); Annalena Baerbock, співголова Bündnis 90 / Die Grünen (Німеччина) та інші гості стануть топ-спікерами заходу.

Основними на засіданні будуть питання щодо майбутнього Європейського Союзу та виборів до Європейського парламенту навесні 2019 року, участі в них Європейських Зелених,  питання щодо єдності в Європейському зеленому просторі.

 

Україна на засіданні буде представлена Головою Політичної Ради Партії Зелених України Віталієм Кононовим, заступником Голови Політичної Ради ПЗУ Олександром Зіскіним та іншим партійними функціонерами Зелених.

ПЗУ підготувала дві резолюції, які будуть розглянуті на засіданні.

Перша резолюція «Врятуймо європейські ліси!» стосується питань незаконної вирубки лісів в Українських Карпатах   та наголошує на важливості компромісного підходу європейців у питанні збереження лісу.

Друга резолюція «Про ситуацію в Україні» спрямована на засудження агресивної політики Російської Федерації на Сході України, в Криму та Азовському морі. ПЗУ на європейському рівні наголошує про важливість санкцій як інструмента стримування агресора й закликає  владу РФ припинити війну в Україні.

Також ПЗУ взяла активну участь у підготовці сесії про права корінних народів (Social Inclusion: Indigeneous People’s Rights). За участі представниці Меджлісу Гаяни Гюксель буде розглянуто питання про становище кримських татар в окупованому Криму.

Вся інформація щодо засідання, фото, та відео будуть розміщені на офіційному сайті ПЗУ. Слідкуйте за новинами.

Прес-служба Партії Зелених України