Результати 27 засідання ради Європейських Зелених

28.11.2017

Завершилось 27 засідання ради Європейських Зелених, участь в якому взяли делегати Партії Зелених України Тетяна Бодун та Артур Варданян.

Наші представники зайняли активну позицію у засіданні Ради й подали важливу резолюцію від Партії Зелених України. “Prevention of deforestation in Ukraine” —  резолюція, спрямована на запобігання вирубки лісів в Україні. 

  “Prevention of deforestation in Ukraine” прийнята одноголосно. А це означає, що наші європейські зелені колеги висловлюють нам підтримку у непростій справі збереження українських лісів.
Одноголосно зелені Європи засудили також в резолюції «Про Росію» антидемократичну політику Путіна, анексію Криму, агресію на Сході України.
Також серед резолюцій є висловлення позиції Зелених по Каталонії, позиція стосовно  Brexit, питання сталого розвитку Європи, заборона використання штучних добавок у фермерстві і т. ін.

Сім‘я EGP поповнилась партіями із Македонії та Південного Тіролю, було виключено  голландську партію «De Groenen».  Новими членами комітету обрано Adam Ostilski (Poland) та Marie Toussaint (France).

Такі зустрічі вельми важливі для подальшої роботи над українськими питаннями в Європарламенті, адже всі резолюції будуть спрямовані в вищий законодавчий орган Європи.