Stop Russia’s war of aggression against Ukraine

10.06.2022

Stop Russia’s war of aggression against Ukraine

Кожного разу, коли я беру до рук пульта для голосування на з‘їзді Зелених Європи, я усвідомлюю високу відповідальність у причетності до політичного життя Європи, в той же час я захоплююсь винятковою особливістю Партія Зелених України, бо жодна українська партія не має такої можливості.

‼️Цього разу під час засідання прийнята важлива Резолюція щодо зупинення агресивної війни росії проти України. Тепер документ буде направлено до Європарламенту, як дороговказ у роботі фракції Зелених.

Ось основні пункти документу:

‼️виведення росією своїх військ з міжнародно визнаної території України

‼️цілеспрямовані та жорсткі санкції мають бути застосовані негайно

‼️введення ембарго на весь імпорт викопного палива з Росії

‼️надання необхідної фінансової підтримки для відновлення української інфраструктури та завданих війною збитків, а також для допомоги постраждалим та відновлення довкілля

‼️Народ України бореться за майбутнє демократичної, вільної України. Інститути ЄС повинні працювати над наданням Україні статусу кандидата в ЄС та активізувати зусилля, щоб якнайшвидше продовжити інтеграцію до єдиного ринку ЄС.
Переможемо!!!
Дякую, дорогі Зелені колеги!!!💚🌻

Читай резолюцію тут 👇:

https://europeangreens.eu/sites/europeangreens.eu/files/1.%20Adopted%20-%20Stop%20Russias%20war%20of%20aggression%20against%20Ukraine_0.pdf