ЗЕЛЕНІ ЗА УКРАЇНУ БЕЗ ПЛАСТИКУ!

05.07.2019

Всесвітній «День без пластику» минув, але Зелені виступають за те, щоб кожен день був днем без пластикового забруднення, котре стало особливо значущою проблемою глобального масштабу.

Сприяючи розв’язанню цієї проблеми, і керуючись принципом «Мислити глобально-діяти локально» депутати Фракції Партії Зелених у Канівській міській раді підготували проект Рішення щодо розробки і впровадження міської Програми поетапної відмови від використання пластикових виробів одноразового вжитку. Проект буде винесено на розгляд чергової сесії міської ради вже в серпні ц.р.

Реалізація Програми потребуватиме значних організаційних зусиль, однак є безальтернативною з огляду на стрімке зростання в Україні масштабів пластикового забруднення та проблем поводження з ТПВ в цілому. Втім, як зазначив Голова Фракції Володимир Коржов, не так складно здолати організаційні труднощі, як перемогти інерцію мислення співгромадян та загальний низький рівень усвідомлення масштабності проблеми. Саме на підвищення рівня обізнаності було спрямовано інформаційно-просвітницькі заходи, що їх проводили в останні місяці Канівські Зелені.

Подібний проект готують також депутати від Зелених у Хотинській ОТГ. На черзі й інші ради, де представлено Партію Зелених. Саме такі локальні ініціативи в підсумку складуть позитивний результат у національному вимірі.