Зелені зустрілись з Александром Майером         

17.08.2018

   В Одесі відбулася прес-конференція за участі депутата парламенту (ландтагу) землі Баден-Вюртемберг (Німеччина) від Зелених Александра Майера та секретаря  Партії Зелених України з міжнародних справ Тетяни Бодун.

Пан Майер перебуває в Україні в рамках ознайомчої поїздки по придунайських країнах з метою сприяння ефективному впровадженню Cтратегії розвитку Дунайського регіону та активнішому залученню до цього процесу ландтагу Баден-Вюртемберг, регіональних органів влади інших країн.

Дбаючи про стан українських річок і усвідомлюючи необхідність комплексного басейнового підходу до їхнього захисту, Партія Зелених України всіляко сприяє ефективності візиту німецького колеги та налагодженню системної співпраці, обміну досвідом із іншими Зеленими партіями Європи в питаннях забезпечення сталого розвитку Придунав’я.

В ході перемовин із представниками німецьких Зелених розглядалися можливості здійснення спільних політичних та природоохоронних кампаній, подальшого розвитку міжпартійних зв’язків на регіональному та місцевому рівнях, співпраці в питаннях забезпечення гендерної рівності, тощо.

            ПЗУ наразі проводить загальноукраїнську акцію «Живі річки — жива країна» і ми усвідомлюємо, що лише спільними зусиллями зможемо захистити наші річки.

           Александр Майер зазначив, що хоча Україна не є членом ЄС, але Україна — це Європа, географічно і ментально, тому шляхи вирішення наших проблем ідентичні.