Щодо умов перемир‘я з агресором

20.03.2022

 ПРЕС-РЕЛІЗ   Партії Зелених України

  20 лютого, 2022 року

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну очільник країни-агресора наполягає на виконанні нашою країною низки вимог, що є умовою прпинення бойових дій. Незмінність цих вимог днями підтверджено представником офісу Президента Туреччини Ердогана, котрий бере на себе місію посередництва у справі замирення сторін. 

Коментуючи ці вимоги Голова Партії Зелених України Віталій Кононов заявив:

“Для того аби денацифікувати Україну її спершу слід було б “нацифікувати”. Але реальним “кублом нацистів” на пострадянських теренах є саме Росія

Для того аби демілітаризувати Україну її спершу слід було б по-справжньому “мілітаризувати”. Зусилля з підвищення обороноздатності нашої країни спричинені діями самої Росії впродовж останніх восьми років і відображають лишереалізацію права на самозахист, а не щось інше. Тим часом беззаперечну мілітарну загрозу сусіднім державам та решті світу становить сама Росія, що вона переконливо доводить в Україні з 24 лютого ц.р.

Рішення про вступ чи невступ до НАТО, або іншого військово-політичного союзу має ухвалюватись самою Україною, як суверенною державою. Принагідно зазначу, що ніхто не зробив для популяризації ідеї нашого долучення до Північно-Атлантичного Альянсу більше, ніж сама Росія своєю безпідставною агресивністю. Якщо до 2014 року в Україні кількість прихильників членства в НАТО заледве складала 40%, то в 2022, напередодні вторгнення перевищувала 60%, а сьогодні взагалі зашкалює. Дякуємо, РашенФюрере! Нині найзатятіші українські прихильники нейтралітету переглядають свої позиції, а говорити про “гарантії безпеки” України у формі якогось нового Будапештського Меморандуму, та ще й за участі агресора (!) і смішно, і сумно, і страшноводночас.

Доля російської мови в Україні також не викликає побоювань ні в кого, крім президента сусідньої держави.
 А доля окупованих у 2014 році територій має вирішуватись відповідно норм міжнародного права і законів України, а не чиїхось неоімперських забаганок.”

Насамкінець Голова ПЗУ зазначив: “Не маючи аргументів, держава-терорист знищує мирне населення і цивільну інфраструктуру,  аби залякати народ України і спонукати відмовитись від його прав на визначення власної  долі. Але я вірю, що ми не знецінимо величезні жертви, не втратимо ані гідності, ані свободи, ані суверенітету. Україна переможе!”

                                                     
                                                         ПРЕС-СЛУЖБА ПЗУ