У Каневі відбувся «круглий стіл» з питань гендерної політики

07.11.2018

За ініціативи Канівської міської організації Партії Зелених України, у м. Каневі відбувся «круглий стіл» з питань гендерної політики.

Забезпечення гендерної рівності є невід’ємною складовою демократичного процесу і належить до базових цінностей Зелених усього світу.

До участі в «круглому столі» було запрошено депутатів різних фракцій міської Ради, представників виконавчої влади міста та активістів неурядових організацій. Модератором заходу виступив голова Фракції Партії Зелених України в Канівській міськраді Володимир Коржов.

Активістами Партії Зелених було представлено презентації спрямовані на розкриття сутності гендерної політики і значення забезпечення гендерної рівності в сучасному суспільстві. Предметом розгляду також стала «Державна соціальна програма забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок на період до 2021 року», схвалена Кабінетом Міністрів України в квітні ц. р.

В рамках дискусії за участі представників різних політичних сил відбувся обмін думками щодо стану забезпечення гендерної рівності у Каневі та перспектив реалізації завдань згаданої вище Програми на місцевому рівні. Учасники дійшли спільного висновку щодо необхідності активізації відповідної інформаційно-просвітницької діяльності, як необхідної умови дотримання гендерної рівності в різних сферах суспільного життя.

Таким чином, «круглий стіл» не лише сприяв підвищенню гендерної інформованості представників влади і громадськості, але й став прикладом продуктивного діалогу різних політичних сил залучених до управління містом.

Проведення подібних заходів планується активістами Партії Зелених також і в інших містах і регіонах України.