Європейські Зелені провели Першу Раду Зеленого лідерства в Брюсселі

31.03.2023
🌻Лідери Зелених партій з усієї Європи зустрілися, щоб закласти основу для нашої найбільшої політичної події 2024 року: виборів до Європейського парламенту.
🌻Зустріч розпочалася із рішучої заяви, в якій засудили продовження агресійної війни росії проти України. 🇺🇦Ми солідарні з народом України, який бореться за вільне демократичне суспільство та наші спільні європейські цінності. Ми будемо підтримувати Україну скільки це буде необхідним, і скільки б це не тривало.
🇪🇺У зв’язку з цим Зелені переконані, що ЄС потребує сильнішої політики безпеки та оборони, і ми будемо проводити кампанію на основі бачення Зелених.
🇪🇺Ми живемо в часи багатьох криз. Напад Росії на Україну повернув війну на європейську землю, поставивши під сумнів гарантії, які ми сприймали як належне. Ми всі відчуваємо на собі наслідки кліматичної кризи, окремо та як суспільства. Висока інфляція та пов’язане з нею зростання вартості життя, енергетична криза та величезна нерівність у нашому суспільстві призвели до величезної небезпеки, що ставить під загрозу нашу соціальну структуру. Ці численні кризи необхідно вирішувати спільно.
🌻Ми, Європейські Зелені, є єдиною політичною силою, яка пропонує надійні рішення, визнаючи взаємозалежність і взаємність цих криз, замість того, щоб протиставляти одну кризу іншій.