Зелені запропонували Сергію Рудику стати кандидатом в Президенти

29.09.2018

29 вересня в Києві відбулася Всеукраїнська конференція Партії Зелених України, присвячена участі партії в майбутніх парламентських й президентських виборах.

Ключовим питанням конференції було обрання єдиного кандидата від ПЗУ,  який зможе захистити зелені ідеї на партійній виборчій платформі.

На заході був присутній народний депутат України Сергій Рудик, який неодноразово підіймав Зелені питання в Парламенті й на засіданнях Уряду.

Голова Політичної Ради Партії Зелених України Віталій Кононов подякував  Сергію Рудику за конструктивні дії,  й запропонував йому подумати над пропозицією стати кандидатом в Президенти України від ПЗУ: «Сергій Рудик –  один з тих небагатьох народних обранців, за яких несоромно. Ми тісно співпрацювали останній рік й реалізували  декілька масштабних ініціатив в регіонах. Сергій дійсно мислить глобально  й не забуває діяти локально. Саме тому ми бачимо перспективу нашої співпраці в майбутньому».

“Хоч я не член партії, я вже давно член єдиної зеленої команди. Більше того, вважаю, що кожен народний депутат України зобов’язаний всіляко підтримувати зелені ідеї. Це не питання партійної ініціативи – це питання здоров’я нації і наших дітей. Ще до завершення каденції цієї Верховної Ради ми повинні ухвалити пакет екологічних законів. У першу чергу: про повну заборону пластику й поліетиленових пакетів та введення кримінальної відповідальності за забруднення наших річок й підробку продуктів дитячого харчування. Якщо цього парламент не зрозуміє, ми змусимо його ухвалити ці рішення через масштабні протестні акції” – наголосив Сергій Рудик.

Заступник Голови Партії Зелених України Олександр Зіскін підтримав висунення Сергія Рудика: «Партія Зелених України буде брати участь в виборах наступного року. Ми йдемо до влади, щоб боротися за кожне місто, кожен район й кожну домівку. Наше головне завдання –  захистити у владі інтереси наших виборців й розповсюдити Зелені ідеї на всю країну. Впевнений, що Сергій Рудик зможе реалізувати ці завдання на президентських виборах й в Парламенті».

Зелені зберуться знову вже в лютому, щоб офіційно затвердити кандидата в Президенти й подати відповідні документи в Центральну виборчу комісію.