«Зелені» зустрілися з громадою Хотина

20.07.2017

Двадцятого липня в м. Хотин відбулася робоча зустріч керівництва Партії зелених України з депутатами та місцевими партійними активістами. На зустрічі  був присутній мер Хотина Микола Головальов, який обговорив з Головою політичної Ради Партії зелених України Віталієм Кононовим та заступником  Олександром Зіскінім питання створення на Дністрі нових ГЕС та зменшення в місті  викидів СО2.

 «Вважаю, що екологічна ситуація в Хотині бажає кращого: в нас є перманентні проблеми з водопостачанням через нестабільну урегульованість рівня води в Дністрі. Й саме тому питання екологічного характеру, без сумніву, мають велике значення для нашого регіону», – зазначив мер.

Окрім екологічних питань,  учасники обговорили соціально – економічну ситуацію в місті, проблеми із працевлаштуванням для молоді та ряд питань, які стосуються місцевого самоврядування.

На думку Олександра Зіскіна, місто Хотин для багатьох українських міст має слугувати успішним прикладом. «Ми вітаємо та підтримуємо те, що місцева влада встановила у Хотині роздільні контейнери для сортування сміття, оскільки це є індикатором відношення суспільства до проблем навколишнього середовища. Ми дуже багато говоримо про рух до Європи, але замало робимо для цього, а саме такі маленькі кроки дійсно є європейськими. Партія зелених України підтримує інновації місцевої влади й продовжить контроль за питаннями можливої побудови нових ГЕС на Дністрі. Ми на власні очі пересвідчилися, що ці теми для Буковинського регіону є життєво важливим», – зазначив пан Зіскін.

Мер Хотина   Микола Головальов            також відзначив, що для міста почесно приймати Форум, що присвячений обговоренню  енергетичної стратегії України, який відбуватиметься 21 липня за ініціативи місцевої влади та за підтримки «Зелених».