Заступник Голови Партії Зелених України Олександр Зіскін зустрівся з Головою Партії Зелених Вірменії Арменаком Довлатяном

16.06.2017

12 червня 2017 року у Єревані відбулася робоча зустріч Заступника Голови Політичної Ради Партії Зелених України Олександра Зіскіна з Головою Партії Зелених Вірменії Арменаком Довлатяном.
Центральною темою обговорення були питання економічного та екологічного напряму.
В рамках зустрічі Олександр Зіскін та Арменак Довлатян також обмінялися думками щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та Вірменії.
Зокрема, учасники двостороннього діалогу детально обговорили питання енергозалежності обох держав від невідновлюваних природних ресурсів.
Арменак Довлятян відзначив наступне: «Я вдячний пану Зіскіну за його візит до нас. Разом із ним ми провели дуже плідну зустріч та обговорили можливості активного міжнародного співробітництва наших політичних сил».
У свою чергу, Олександр Зіскін подякував вірменській стороні за гостинний прийом та наголосив: «Вірменія та Україна завжди мали та матимуть теплі та дружні відносини. Вірменія– прекрасна країна… Предметом сьогоднішньої зустрічі стало обговорення широкого кола питання, які пов’язані з екологією та економікою. Нам є над чим спільно працювати».