ЗВЕРНЕННЯ Партії Зелених України до Президента України

02.03.2022

ЗВЕРНЕННЯ

Партії Зелених України до Президента України

28 лютого, 2022 року

Ми, члени Партії Зелених України, як і наші співгромадяни робимо все можливе аби дати гідну відсіч ворогові. Як і всі Зелені світу, ми вважаємо насильство неприпустимим, а життя – найвищою цінністю. Сьогодні уся міжнародна спільнота Зелених партій солідарна з Україною і спрямовує свої зусилля на її  підтримку.

Тим часом Росія не просто здійснює нічим не мотивовану агресію, котра не має пояснень зрозумілих здоровому глуздові. Вона веде військові дії грубо порушуючи звичаї і правила війни, норми численних конвенцій, обстрілюючи мирних громадян і невійськові об’єкти, ще й застосовуючи при цьому заборонені види озброєнь, наприклад касетні бомби. Навіть під час ведення перемовин на білоруському кордоні 28 лютого ц.р. було здійснено варварські обстріли Харкова і селищ Чернігівщини, що призвело до нових численних жертв серед яких є діти…

Високо оцінюючи дії керівництва держави в цих надважких умовах і  усвідомлюючи доцільність переговорів для загального врегулювання стосунків із сусідньою країною, ми наголошуємо, що попередньою умовою для початку будь-якого переговорного процесу має бути повне і беззастережне припинення вогню російською стороною та виведення її військ з території України.

Перемовини під акомпанемент “Градів” і бомбових ударів навряд чи призведуть до результатів, котрі відповідатимуть життєвим інтересам українських громадян. Справедливі рішення не ухвалюються під збройним тиском. Ми віримо, що в пошуку шляху до закінчення війни очільники держави не припустяться помилок, що знецінять численні жертви нашого народу.